O femeie din România a murit înecată după ce a căzut într-o baltă formată de ploi

- O femeie de 47 de ani a fost găsită înecată într-o baltă din localitatea Govăjdia din judeţul Hunedoara.
- Femeia ar fi plecat miercuri seara de acasă să caute vacile prin pădure şi a căzut în balta formată în urma ploilor.
- Medicii au declarat că femeia nu prezenta urme de violență.
O femeie de 47 de ani a fost găsită înecată într-o baltă din localitatea Govăjdia din judeţul Hunedoara.
Potrivit reprezentanţilor Ambulanţei Hunedoara, femeia de 47 ani a fost găsită înecată la Govăjdia, într-o baltă.
Echipajul de la Serviciul Judeţean de Ambulanţă care s-a deplasat la faţa locului a constatat decesul acesteia.
Din primele informaţii, se pare că femeia a plecat miercuri seara de acasă să caute vacile prin pădure şi a căzut în balta formată în urma ploilor.
Conform medicilor, aceasta nu prezenta urme de violenţă.
Autorul articolului: Cosmin Pîrv
- Prințul Harry și familia sa vor sta la reședințele regale în timpul vizitei sale în Marea Britanie
- Explozii și incendii raportate la Kiev în contextul unui atac cu rachete rusești
- Nicușor Dan a discutat cu Președintele Poloniei și liderii statelor baltice despre securitatea Europei
- Trump a ordonat Forțelor SUA să lanseze atacuri suplimentare asupra mai multor ținte iraniene, ca răspuns la încălcarea repetată a armistițiului: „Iranul nu va mai exista dacă va continua așa”
- Președintele Serbiei, Aleksandar Vučić, anunță că va demisiona în următoarele săptămâni