- Actorul de 58 de ani e pregătit să facă orice ca să lanseze mai repede filmul
- El plăteşte 500.000 de lire pentru siguranţa colegilor săi de platou
- Dacă nu intervin alte întârzieri, vezi partea a 7-a din Misiune Imposibilă la finalul anului viitor
Nu ești singurul care abia așteaptă filmul „Mission Impossible 7”. La fel de nerăbdator este și Tom Cruise.
De aceea a găsit și o soluție. Actorul a închiriat o navă de croazieră pentru întreaga echipă de filmare ca să evite întârzieri suplimentare provocate de coronavirus.
Pandemia a oprit filmările în luna februaie și au fost reluate abia luna trecută
Producţia urma să ajungă în Norvegia, unde, pentru a evita orice pericol sau întârziere suplimentară, star-ul filmului a preferat să pună la bătaie 500.000 de lire şi să închirieze vasul, care arată mai degrabă ca un sat plutitor.
- Astăzi începe procesul austriacului care a organizat complotul terorist asupra unui concert al lui Taylor Swift
- Donald Trump, criticat pentru încălcarea protocolului regal la întâlnirea cu Regele Charles al III-lea și Regina Camilla
- Președintele Zelenski vrea 50.000 de roboți militari pentru armata Ucrainei
- Jimmy Kimmel, în mijlocul controversei după o glumă despre Donald Trump: „Nu a fost un apel la asasinat”
- Primăvară capricioasă în România. ANM anunță temperaturi oscilante și ploi inegale în mai multe zone ale țării