- Sandra Alexiu, preşedintele Asociaţiei Medicilor de Familie Bucureşti-Ilfov, a fost unul dintre invitații lui Vlad Craioveanu în emisiunea „Ochii pe mine!”.
- Sandra Alexiu a vorbit despre vaccinarea anti-COVID și provocările întâmpinate de medici.
- Interpreta Oana Sârbu, a doua invitată a lui Vlad Craioveanu, a vorbit despre amintirile din vremea profesoarei Isoscel.
Vlad Craioveanu a avut o ediție specială a talk-show-ului ,,Ochii pe mine!”, luni, 11 ianuarie.
Advertisment
Dr. Sandra Alexiu a vorbit despre vaccinarea cea de toate zilele și despre provocărilor medicilor de familie în această perioadă. Cum facem să ajungem la mult visata imunizare în masă și unde se blochează procesul românesc de vaccinare.
Oana Sârbu a fost prezentă în cea de-a doua parte a emisiunii ,,Ochii pe mine!”. Despre amintirile interpretei din vremea profesoarei Isoscel, despre muzică, dar mai ales despre provocări într-o lume în care totul pare să fie dintr-o altă poveste, dintr-o altă viață.
Recomandări
Partenerii noștri
Pe cine ar putea alege Kamala Harris drept vicepreşedinte în cursa pentru alegerile din SUA Mediafax
Locul din România inclus de prestigioasa revistă TIME în topul celor mai frumoase 100 de locuri de vizitat din lume Ziarul Financiar