Sergiu Neguț și dan Byron au fost invitații lui Vlad Craioveanu luni seară.
Advertisment
Sergiu Neguț a fost invitat în prima parte a emisiunii „Ochii pe mine!”. El a analizat care sunt soluțiile pentru a ne salva business-urile, într-o perioadă în care pandemia a schimbat total regulile jocului.
Dacă te numeri printre cei care se luptă să-și țină pe linia de plutire afacerea, invitatul lui Vlad Craioveanu îți vorbește despre proiecte, planuri și strategii de supraviețuire și reinventare în business.
Recomandări
Solistul Dan Byron a venit la ,,Ochii pe mine!” cu gânduri de sărbătoare. Are și motive: trupa Byron aniversează în curând 10 ani de la lansarea albumului „Perfect”!
Partenerii noștri
Pe cine ar putea alege Kamala Harris drept vicepreşedinte în cursa pentru alegerile din SUA Mediafax
Locul din România inclus de prestigioasa revistă TIME în topul celor mai frumoase 100 de locuri de vizitat din lume Ziarul Financiar