Alexandra Mircea, medic stomatolog, este programată sâmbătă la vaccinare. Ea a povestit cât de important este pentru un medic începutul campaniei de vaccinare, dar și care care este procedura de urmat pentru a te afla pe o astfel de listă.
Advertisment
O discuție despre siguranța pacienților în vremea Covid-19, dar și despre sănătatea pacienților care, de teama virusului, ajung din ce în ce mai rar la stomatolog.
În partea a doua a emisiunii ne întâlnim cu Alina Greavu alias „Aluziva” – creator de conținut, dar și mamă a trei copii. Ea a vorbit despre provocările acestei perioade. Ce crede despre vaccinare, în ce proiecte este implicată, dar și ce planuri are pentru 2021.
Recomandări
Partenerii noștri
Pe cine ar putea alege Kamala Harris drept vicepreşedinte în cursa pentru alegerile din SUA Mediafax
Locul din România inclus de prestigioasa revistă TIME în topul celor mai frumoase 100 de locuri de vizitat din lume Ziarul Financiar