- Doi traficanți de droguri au fost prinși în flagrant.
- Aceștia au încercat să vândă substanțe interzise unui agent sub acoperire.
- Cei doi au fost încătuşaţi şi şi duşi la audieri.
Operaţiune fulger a poliţiştilor de la BCCO Timişoara, care au prins doi traficanţi de droguri în timp ce vindeau substanţe interzise unui agent sub acoperire.
Acţiunea s-a întâmplat în faţa unei shaormerii de la intrarea în localitatea Dumbrăviţa.
Conform unor surse judiciare, este vorba despre un flagrant care a fost organizat unor dealeri de droguri, care era de mai multă vreme îşi vindeau marfa în Timişoara.
La percheziţia maşinii celor doi suspecţi sau găsit mai multe plicuri cu substanţe interzise. Cei doi au fost încătuşaţi şi şi duşi la audieri.
- Cum îți „antrenezi” norocul? Cinci obiceiuri prin care oamenii de succes își creează mai multe oportunități, potrivit unei experte de la Stanford University
- ADN-ul longevității: Trei surori din Brazilia, cu vârste de 103, 104 și 109 ani, îi ajută pe cercetători să descifreze secretele unei vieți lungi
- Iranul a lansat atacuri asupra bazelor americane din Bahrain şi Kuweit. Teheranul acuză Washingtonul că a încălcat armistițiul
- Trump pune sub semnul întrebării presupusele înţelegeri cu Rusia privind Donbasul, în timp ce Ucraina anunţă noi pierderi masive ale armatei ruse
- România intră sub cod roșu de caniculă, cu temperaturi de până la 41°C. Ce alimente și băuturi recomandă specialiștii