• Cine râde la urmă e cel care câștigă meciul – e concluzia week-end-ului în marile campionate din Europa
  • Betis – Real Madrid 2-3
  • Inter – Fiorentina 4-3 a condus cu 1-0 și 3-2
  • West Brom 3-3 Chelsea

Cine râde la urmă e cel care câștigă meciul – e concluzia week-end-ului în marile campionate din Europa.

Real Madrid a câștigat primul meci al sezonului în Spania când fanii nu mai sperau. Real a fost condusă de Betis la pauză, dar a revenit cu un autogol și cu un gol din penalty.

Căpitanul Ramos a ajuns la 24 de penalty-uri transformate la rând.

TRUMP ȘI ORBAN VOR SĂ FACĂ ALIANȚĂ
CE SPUNE MAȘINA TA DESPRE TINE?
UK AR TRIMITE SOLDAȚI ÎN GAZA
AVEM PRINTRE CELE MAI MICI PREȚURI LA ENERGIE
CUM S-AU CUNOSCUT WILLIAM ȘI KATE?
UNDE SUNT INVESTIȚIILE LUI CIOLACU?

Portarul naționalei României, Radu, a trăit de pe bancă o altă răsturnare spectaculoasă în Italia. Inter, era condusă de Fiorentina, dar a câștigat cu 4-3.

În Anglia, Chelsea a avut cel mai tare final. Nu a cedat nici când scorul era de 3-0 pentru rivali. A dat în prelungiri golul cu care s-a bucurat ca după o victorie în Champions League.